Pārlekt uz galveno saturu

VFD 2023

2023.gada Vispasaules Fizioterapijas dienas tēma ir artrīts, tostarp daži iekaisīgu artrītu veidi (reimatoīdais artrīts, juvenīls ideopātisks artrīts, aksiālais spondiloartrīts).

Lai plašāk informētu sabiedrību par šī gada Vispasaules Fizioterapijas dienas tēmām, LFA valde aicina fizioterapeitus organizēt informatīvi izglītojošus pasākumus savā dzīvesvietā!

Lai veicinātu Jūsu līdzdalību tēmas popularizēšanā, LFA ir sagatavojusi informatīvus materiālus par dažādiem artrīta veidiem:

- Sistemātiska sarkanā vilkēde

- Reimatoīdais artrīts

- Psoriātrisks artrīts

- Juvenils idiopātisks artrīts

- Ankilozējošais spondiloartrīts un podagra

Kā arī pieejams video no LFA vebināra “Jaunākās fizioterapijas atziņas artrīta ārstēšanā”.

Fizioterapeitiem, kas organizē pasākumus Vispasaules Fizioterapijas dienas tēmas popularizēšanā, aicinājums iesūtīt informāciju par organizētajiem pasākumiem uz e-pastu fizioterapeitiem@gmail.com!

Sekojiet līdzi informācijai un pievienojieties klausītājos Vispasaules Fizioterapijas dienas tēmām veltītā sarunā Delfi tiešsaistes platformā - 8. septembrī, apskatot to gan no speciālistu, gan pacientu puses.

Organizējot izglītojošus pasākumus, un sabiedrības informēšanai, izmantojiet arī World Physiotherapy sagatavotos informatīvos materiālus informācijas lapu, posteru un bukletu veidā, kas ir brīvi pieejami arī latviešu valodā!

Informatīvie materiāli lejupielādei pieejami World Physiotherapy mājaslapā!

Infografikas

Attēls
Attēls
Attēls