Pārlekt uz galveno saturu

Izglītības iespējas

Fizioterapijas studiju iespējas Latvijā

 

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) piedāvā studēt dažādās studiju programmās. Fizioterapeita kvalifikāciju ir iespējams apgūt pilna vai nepilna laika klātienē, iegūstot profesionālo bakalauru veselības aprūpē. Kā arī ir iespēja studēt pilna laika klātienē akadēmiskā maģistra studiju programmā ''Fizioterapija'' iegūstot veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē.Iegūstot veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē ir iespēja studēt doktora studiju programmā ''Medicīna''.Detalizētu informāciju par studiju iespējām RSU jūs varat apskatīt šeit.

 

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) piedāvā profesionālo bakalaura augstākās izglītības programmu ''Fizioterapija''. Šo studiju programmu ir iespējams apgūt pilna laika klātienē un nepilna laika klātienē, iegūstot profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju ''Fizioterapeits'' ar specializāciju sporta jomā. Šobrīd pieejamā studiju programma augstskolā: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) arī piedāvā profesionālo bakalaura augstākās izglītības programmu ''Fizioterapija''. Šo studiju programmu ir iespējams apgūt pilna laika klātienē un nepilna laika klātienē, iegūstot profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju ''Fizioterapeits''.Detalizētu informāciju par studiju iespējām LSPA jūs varat apskatīt šeit. 

Sākot ar 2014.gadu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) pirmo reizi Latvijā un Baltijā uzsāks sporta fizioterapeitu sagatavošanu profesionāli akadēmiskā līmenī. Tas kļuvis iespējams, jo šā gada 17.jūlijā Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Studiju akreditācijas komisija uz diviem gadiem akreditējusi LSPA profesionālo maģistra studiju programmu ''Veselības aprūpes speciālists sportā'', kuras absolventi iegūs veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju: sporta fizioterapeits vai arī pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā. Sīkāka informācija šeit.

 

Daugavpils universitāte (DU) piedāvā apgūt profesionālo bakalaura studiju programmu ,,Fizioterapija''.Studiju programmu ,,Fizioterapija'' ir iespējams apgūt pilna laika studijās, iegūstot profesionālo bakalauru veselības aprūpē.Detalizētu informāciju par studiju iespējām DU Jūs varat apskatīt šeit.