en

Kontaktinformācja:
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 


Latvijas Fizioterapeitu Asociācija dibina tīklu, kur satikties visiem Latvijas fizioterapijas studentiem un profesionālo gaitu uzsācējiem, saņemot atbalstu no pieredzējušiem speciālistiem un akadēmiķiem. Savstarpējo projektu veidošana, karjeras ceļu apzināšana un voluntēšanas iespējas ir tikai dažas no iespējamajām aktivitātēm, ko var izmantot, iesaistoties Studentu un Jauno Profesionāļu tīklā.

Studentu tīkls ir vieta, kur topošie speciālisti un jaunie profesionāļi var apmainīties zināšanām, viedokļiem un idejām. Katru mēnesi veidojam izglītojošus seminārus par pašu interesējošām tēmām, kur gan nopietni, gan nenopietni diskutējam par attiecīgajām tēmām. Veidojam dažādus projektus, lai sniegtu vairāk iespējas studentiem un jaunajiem profesionāļiem. Ir kāda ideja, ko realizēt? Droši piesakies!

Apakšgrupas mērķis:

  • veidot vienotu komunikāciju tīklu starp fizioterapijas studentiem Latvijā, kā arī starp profesionālo gaitu uzsācējiem

Ko paši studenti domā par studentu tīklu?  

"Vieta, kur viss ir atļauts, un neviens nelamāsies, ja tu pieļausi kļūdu. Vieta, kur var pajautāt un kopā atrast atbildes. Vieta, kur var padalīties ar zināšanām, domām un idejām, lai tās realizētu. Vieta, kur var atrast palīdzību un palīdzēt pašam. Vieta, kas vieno."

Piesakies studentu un jauno profesionāļu tīklam!!!

Lai būtu studentu tīkla dalībnieks, Jums jābūt LFA biedram.
• Biedru reģistrācijas karte - šeit!!! 
• Pieteikšanās anketa - šeit!!!

Go to Top