Organizējot tālākizglītības pasākumu un plānojot par šī pasākuma apmeklēšanu piešķirt dalībniekiem tālākizglītības punktus (TIP), ne vēlāk kā 2 mēnešus pirms plānotā notikuma tālākizglītības pasākuma organizatoram ir jānosūta pieteikums LĀPPOS Sertifikācijas padomei www.lappos.lv 

Lai pieteikums būtu aizpildīts korekti, tam jābūt saskaņotam ar  LFA sertifikācijas komisiju - Daigu Pulmani. 
Dokumenti par plānoto tālākizglītības pasākumu jānosūta LFA sertifikācijas komisijas priekšsēdētājai Daigai Pulmanei uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Atbildi saņemsiet 10 darba dienu laikā (organizatoram tas ir jāizdara tā, lai 2 mēnešus pirms plānotā pasākuma var iesniegt dokumentus LĀPPOS).

Pretējā gadījumā LĀPOS Sertifikācijas padomei (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..) ir tiesības atteikt TIP piešķiršanu (MK not. 943). Atbilde par TIP piešķiršanu vai nepiešķiršanu tiks nosūtīta, uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi, pēc LĀPPOS Sertifikācijas padomes sēdes (sēdes notiek katra mēneša pirmajā otrdienā).

  • kursu programmu (norises vieta, laiks, mērķauditorija, saturiskā programma);
  • apmācīttiesīgas ārsniecības personas apliecības kopija (ja tāda ir iegūta)
  • lektora CV un konkrētās metodes apmācīšanas tiesību apliecinoša dokumenta kopija;
  • iesniegums LĀPPOS veidlapa (skat. Word dokumentu šeit).

* MK noteikumi Nr. 943. nosaka, ka par vienu akadēmisko stundu var tikt piešķirts 1 TIP, bet ne vairāk kā 8 TIP dienā.
** Izsniedzot dalībniekiem sertfikātu par tālākizglītības pasākuma apmeklējumu, uz sertifikāta obligāti jānorāda iegūtais LĀPPOS programmas saskaņojuma numurs.