en

Izdevīga iespēja fizioterapeitiem, kas vēlas dibināt savu praksi. Pārdod medicīnas centru (firmu), kurai ir ambulatorajai rehabilitācijai sertificētas telpas un izdevīgs telpu īres līgums Rīgā, t/c ALFA tuvumā. Zālē, 2 kabineti, ģērbtuves un dušas. Ērta piebraukšana un bezmaksas autostāvvietas. Tālr. +37128395973

 

Zemgales Darījuma Centrs (ZDC), biroja ēka Jelgavā, iznomā telpas fizioterpeitam.

Kontaktinfomācija: Liene Ozoliņa, ZDC vadītāja, tel.nr.: +371 25708759, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

No piektdienas līdz svētdienai iespējams nomāt kabinetu Rīgas centrā, kurā var strādāt fizioterapeits vai masieris, tajā skaitā, students. Kabinetā ir viss nepieciešamais darbam, arī elektriskais masāžas galds. Tāpat ir iespēja izmantot zāli, kur var vadīt ārstniecisko vingrošanu, grupu nodarbības utt. Pieejamas vīriešu, sieviešu dušas, ğērbtuves. Attiecīgā vieta ir ārstniecības iestāde. Ikmēneša cena: 200,00 euro. Adrese: Rīga, Brīvības iela 180, kontaktinformācija: +37125105500, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

     

Go to Top